Про це повідомили у МінТОТ з посиланням на дані КП «Вода Донбасу». 

«Проводяться ремонтні роботи на трансформаторах. Після відновлення електропостачання на Донецькій фільтрувальній станції буде проведено ремонт на хлоропроводі, за присутності ОБСЄ та ДСНС», – заявили у відомстві. 

За даними Авдіївської військово-цивільної адміністрації, ситуація з водою в Авдіївці контрольована, гострого дефіциту немає, мешканці міста завчасно запаслися водою.

У свою чергу у штабі Операції Об'єднаних сил заявили, що бойовики ОРДЛО дестабілізують ситуацію у 15-км зоні навколо ДФС поблизу Авдіївки.

«Близько 5:20 ранку противник здійснив 20 пострілів по цьому району з РСЗВ «Град"». Обстріл району ДФС противник здійснював попри встановлення у цьому районі чергового режиму тиші, рішення про яке було прийняте днем раніше», – повідомили у штабі.

Як зазначає українська сторона СЦКК, на території ДФС  зберігається понад 5,8 тонн рідинного хлору, який використовується для очищення води.

«У разі пошкодження ємкостей з цією потенційно небезпечною речовиною без води може залишиться майже 500 тис. місцевого населення по обидві сторони лінії зіткнення», – зазначили в СЦКК. 

Як відомо, 17 квітня працівники фільтрувальної станції потрапили під обстріл. Удень 18 квітня роботу Донецької фільтрувальної станції остаточно призупинили.