Безглузде і жорстоке вбивство сталося на Кіровоградщині. Там двоє товаришів, колишніх однокласників, повісили третього. Про це інформує ТСН.

Рідні загиблого досі не вірять у те, що сталося. Коли напередодні ввечері зник 48-річний Юрій, вони сподівалися, що чоловік, який нещодавно переніс інсульт, просто забув дорогу додому, однак за кілька годин знайшли його повішеним у лісосмузі.

Вбивці хотіли інсценувати самогубство, однак чи не все село бачило, як вони вантажили чоловіка у багажник авто. Розправи свідки не зупинили, але правду таки розповіли слідчим. «За попередніми даними, один із підозрюваних вивіз потерпілого в багажнику свого автомобіля за межі населеного пункту, а інший побив та задушив мотузкою. Аби приховати сліди злочину, зловмисник підвисив чоловіка на дереві, спробувавши імітувати його смерть, як суїцид», – розповів керівник обласної поліції Сергій Кондрашенко.

Пояснити, чому їх аж так розгнівав шкільний товариш, підозрювані не можуть. Вірогідно, після випитої горілки їм пригадалися якісь дитячі образи. «Пили горілку, посадили в багажник, вивезли на цвинтар. Багато випили», – зізнався один із підозрюваних. Обох їх затримала поліція, суду вони чекатимуть за ґратами. Викрадачу світить 5 років ув'язнення, а вбивці – 15.