Давидівська сільська рада ОТГ Пустомитівського району в результаті відкритих торгів 20 вересня уклала договір із ТОВ «Вельт капітал» на будівництво народного дому в с. Виннички. Сума договору становить 18,87 млн грн.

Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro, пишуть Наші гроші.Львів.

Технічне завдання передбачає, що переможець торгів за ці кошти зведе будинок, поставить вікна та двері, прокладе підлогу, обладнає будинок необхідними комунікаціями, побудує актовий зал і т. д. Завершать роботи до кінця 2019 року. Згідно з договірною ціною, витрати фірми на зарплати працівникам дорівнюватимуть 1,7 млн грн (тобто 9,32% від суми договору), а прибуток складе 252 тис. грн – 1,33% від вартості контракту.

Крім переможця участь у торгах взяла лише одна компанія: приватне підприємство «Форміка і К» із остаточною пропозицією на 88 тис. грн дорожчою.

Компанія «Вельт капітал» неодноразово фігурувала у матеріалах «НГ.Львів». Наприклад, разом із пов’язаною компанією ПП «Арагас», яка належить колишньому директору ТОВ «Вельт капітал», конкурували на тендері з ремонту вулиці Арктичної у Брюховичах та реконструкції будівлі колишнього Російського культурного центру за 3 і 6 млн грн відповідно.

Директором і власником ТОВ «Вельт капітал» є 33-річна Тетяна Павленко. Раніше вона також була директором фірми ТОВ «Тонбудпроект», яка наразі припинила діяльність. Попереднім власником «Вельт капіталу» була Ярина Газда.

Згідно з довідкою про матеріально-технічну базу, всю техніку (29 одиниць) «Вельт капітал» орендує в ТОВ «А.Омега», ТОВ «ВП Галтрансрембуд», ТОВ «Сімбо Капітал». Щодо приміщень, то компанія орендує у трьохрічного Михайла Москаля 1960 кв. м у Куликові.