Про це повідомив заступник  директора департаменту  агропромислового розвитку Львівської ОДА Роман Верещинський під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Роман Верещинський розповів, що близько 60% посівних площ у Львівській області сьогодні сконцентровані у 20 сільськогосподарських підприємствах, які мають у своєму користуванні більше 3 тис га землі.

За словами заступника керівника департаменту, у 2012 році с/г підприємства області зібрали 1 млн 67 тонн зерна, а цьогоріч очікують на 1 млн 200 тис тонн зерна.

«Сьогодні маємо ріст виробництва зерна 111% до минулого року. Ця позитивна динаміка вже закріпилася протягом 2 років. Бачимо також перспективу, що 2014 рік має бути не гіршим у цьому питанні», – сказав Роман Верещанський.

Він додав, що цього року було посіяно на 220 тис га озимих культур. Це становить 104% до плану. За словами Романа Верещинського, наразі стан озимих і погодні умови добрі, тому є прогноз, що у 2014 році буде зібрано більше 1 тис тонн озимих.

Крім того заступник керівника департаменту ОДА розповів, що цього року також вдалося вдвічі збільшити площі під посадку плодово-ягідних культур.