Про це повідомило інформагентство Reuters.

«Потужні зливи в середу затопили прибережну територію штату Техас в районі Мексиканської затоки та спричинили повені, зануривши у воду машини, будинки й зашкодивши численним ресурсам питної води в містах, які досі не відновилися від минулорічного урагану Харві», – зазначається в повідомленні.

У окремих місцях мешканці вимушені були пробиратися по плечі в воді.

За інформацією Національної метеорологічної служби США, повені виникли навіть на відстані близько 190 км в глиб континенту від узбережжя Мексиканської затоки, в районі Корпус Крісті після того, як там випало понад 300 мм опадів. Служби порятунку вже попередили мешканців інших районів, а поліція перекрила дороги для пересування на потенційно небезпечних ділянках.

Тим часом, метеорологи прогнозують ще більше опадів до кінця тижня, зокрема, на півдні постраждалого штату Техас, а також в штатах Міссісіпі, Південна Дакота, Небраска, Айова та Канзас.

У Рокфорді, штат Іллінойс, через інтенсивні дощі та грози бригадам надзвичайників довелося рятували людей із численних підтоплених транспортних засобів.

Водночас дощі в західних штатах допомогли уповільнити розповсюдження лісових пожеж, повідомляє Національна лісова служба.

Найбільший осередок пожежі в Колорадо – 416 пожеж – складав 35 відсотків лісу Сан-Хуан, а у Вайомінг біля кордону з Колорадо горіло 94 відсотки лісу.