Дитина-сирота отримала житло на Тернопільщині.

Про це повідомляє УНІАН.

На Тернопільщині 20-річна дівчина отримала житло від держави. В квартирі капітальний ремонт і нова сантехніка. Щасливою власницею квартири стала Олена Піх, котра перебувала на обліку громадян, що потребуюють покращення житлових умов.

«Уперше за останні роки держава виділяє кошти для забезпечення житлом дітей-сиріт і допомоги багатодітним сім’ям. Якщо торік на ці потреби в область було спрямовано 3,8 млн грн, то цьогоріч субвенція з держбюджету становить 7,06 млн грн. За ці кошти для шести осіб із числа дітей-сиріт вже придбано дві трикімнатні соціальні квартири у Тернополі, а в районах області — ще три однокімнатні квартири й одна двокімнатна», — зазначив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Квартиру придбали за кошти субвенції з державного бюджету. Вартість квартири, враховуючи витрати, пов’язані з купівлею та сплатою передбачених законом податків, зборів і платежів, становить 307,3 тис. грн.

Також, повідомлялося, що в області ведуть чітку та злагоджену робота, спрямовану на забезпечення житлом дітей-сиріт. Так держава надає можливість дітям стартувати та почати займатися своєю самореалізацією.

Олена Піх народилася у селі Велика Березовиця Тернопільської області. П’ять років тому втратила матір. За фахом вона — фармацевт. Освіту отримала в Чортківському медичному коледжі.