Станом на сьому годину 11 жовтня інтенсивність вибухів боєприпасів на технічній території військового складу Міноборони в Ічнянському районі значно зменшилася.

Про це повідомляє прес-центр Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Як зазначається, загиблих і травмованих унаслідок надзвичайної ситуації не зафіксували.

У прес-центрі зазначили, що в ніч на 11 жовтня зафіксували збільшення інтенсивності вибухів на двох майданчиках, де ще є тління. В Міноборони пояснили, що це пов’язано з перепадами температур уночі. Після 5.00 інтенсивність вибухів пішла на спад.

Водночас зазначається, що пожежна авіація ДСНС забезпечилп гасіння окремих осередків пожежі на технічній території арсеналу, літаки Ан-32П з початку робіт здійснили 21 скид води (168 т).

Піротехнічні підрозділи взялися до очищення 16-кілометрової зони, прилеглої до арсеналу. Роботи проводили в населених пунктах Ічня, Дружба, Августівка та Гмирянка. Було вилучено 432 боєприпаси.

Нагадаємо, що 9 жовтня о 03.30 ночі стало відомо про пожежу біля міста Ічня Чернігівської області. Там стався вибух на технічній території військового складу. До евакуації місцевих мешканців рятувальники залучили автотранспорт. Наразі вже евакуювали близько 10 тисяч осіб.

У зв’язку з вибухами на військових складах у Чернігівській області Петро Порошенко викликав силовиків для доповіді.

Своєю чергою, рятувальники опублікували відео з місця вибухів на складах боєприпасів на Чернігівщині.

У Міністерстві оборони України повідомили, що станом на сьому годину ранку інтенсивність вибухів на військових складах під Ічнею Чернігівської області складала 2…3 вибухи на секунду.

Водночас, стало відомо, що у зв’язку з вибухами на складах боєприпасів під Ічнею Чернігівської області до лікарів звернулися 63 людини.

Разом з тим, в «Укрзалізниці» через вибухи на технічній території військової частини в Ічні Чернігівської області вирішили закрити три перегони для руху потягів.

Зазначається, що пожежа на складі боєприпасів в Ічні виникла через чотири вибухи.

Водночас, Юрій Луценко розповів про головну версію слідства.

Як повідомлялося раніше, рятувальники вже повністю ліквідували пожежі поблизу Ічні.