На барселонській виставці представлено технологію виготовлення бензину з відходів

На барселонській 64-й міжнародній виставці інновацій представлено польський винахід – технологію отримання бензину і дизельного палива з пластмас непридатних для переробного процесу. Автором цієї ідеї є група дослідників під керівництвом Адама Ганьдерека.

Польську технологію відзначено в Барселоні однією з головних нагород і золотою медаллю з вирізненням, пише Польське радіо.

Щороку в світі виготовляється 311 мільйонів тонн пластмас, понад 20 відсотків з цієї кількості опиняється на сміттєзвалищах. Пластикові пакети, килимове покриття, одяг не підлягають рециклінгу. Єдиним способом їх нейтралізації було спалювання.

Група науковців, яку очолює Адам Ганьдерек, першою в світі опрацювала технологію, завдяки якій такі відходи можна переробити на бензин і дизельне паливо, які сповнюють єврпейські норми. Вчені співпрацюють з Промисловим автомобільним інститутом у Варшаві. Тривають розмови з потенційними інвесторами.

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • axab10 травня 2017 11:22 Відповісти IP:  195.138.217.--- два населених пункти Сумщини отримали технічну допомогу від проекту DESPRO:
    https://www.facebook.com/decentralisation/posts/1568614209839481

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram