На час Євробачення у Києві облаштують чотири розважальні зони

Під час проведення у Києві пісенного конкурсу Євробачення-2017 місто облаштує для гостей та глядачів чотири розважальні зони, а також проведе цілу низку мистецьких заходів.

Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, передає прес-служба КМДА.

«Наразі столиця активно готується до проведення пісенного конкурсу – завдяки співпраці зі стокгольмською мерією ми склали чіткий і зрозумілий план підготовки, а також виділили на його реалізацію 200 мільйонів гривень», – сказала Старостенко.

За її словами, щоб привернути до Києва та України в цілому більше уваги, під час Євробачення в Києві проходитимуть масштабні культурні події. Зокрема, відбудеться міжнародний арт-фестиваль Face of Art і тиждень сучасного мистецтва Kyiv Art Week, на який запрошено іноземних митців.

Окрім того, під час пісенного конкурсу в столиці відбудуться концерти Київського національного академічного театру оперети «Європейський калейдоскоп» і святкові вистави в театрах міста. А розважальні зони відкриють на чотирьох площах міста – Троїцькій, Софійській, Контрактовій та Поштовій.

Також місто підготує волонтерів, які забезпечуватимуть інформаційний супровід конкурсу та допомагатимуть іноземним туристам. «Ми усвідомлюємо важливість якісної підготовки волонтерів для допомоги відвідувачам Євробачення, тому в квітні для них будуть проведені спеціальні тренінги. Також для зручності туристів у центральних районах буде встановлено сенсорні інформаційні центри. Окрім того, велику увагу ми надаємо саме розвиткові туристичної інфраструктури, створюючи нові екскурсійні маршрути», – зазначила Старостенко.

-

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram