На Донецькій фільтрувальній станції ремонт проведуть під наглядом місії ОБСЄ

На Донецькій фільтрувальній станції ремонт проведуть під наглядом місії ОБСЄ

Сьогодні, 20 травня, на Донецькій фільтрувальній станції( ДФС) розпочато ремонт трансформаторів, після чого спеціалісти компанії планують почати ремонтні роботи на хлоропроводі за присутності представників місії ОБСЄ та ДСНС.

Про це повідомили у МінТОТ з посиланням на дані КП «Вода Донбасу». 

«Проводяться ремонтні роботи на трансформаторах. Після відновлення електропостачання на Донецькій фільтрувальній станції буде проведено ремонт на хлоропроводі, за присутності ОБСЄ та ДСНС», - заявили у відомстві. 

За даними Авдіївської військово-цивільної адміністрації, ситуація з водою в Авдіївці контрольована, гострого дефіциту немає, мешканці міста завчасно запаслися водою.

У свою чергу у штабі Операції Об'єднаних сил заявили, що бойовики ОРДЛО дестабілізують ситуацію у 15-км зоні навколо ДФС поблизу Авдіївки.

«Близько 5:20 ранку противник здійснив 20 пострілів по цьому району з РСЗВ «Град"». Обстріл району ДФС противник здійснював попри встановлення у цьому районі чергового режиму тиші, рішення про яке було прийняте днем раніше», - повідомили у штабі.

Як зазначає українська сторона СЦКК, на території ДФС  зберігається понад 5,8 тонн рідинного хлору, який використовується для очищення води.

«У разі пошкодження ємкостей з цією потенційно небезпечною речовиною без води може залишиться майже 500 тис. місцевого населення по обидві сторони лінії зіткнення», - зазначили в СЦКК. 

Як відомо, 17 квітня працівники фільтрувальної станції потрапили під обстріл. Удень 18 квітня роботу Донецької фільтрувальної станції остаточно призупинили.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram