На Форумі у Львові промарковано лише 10% російських товарів

Попри угоду із Економічним бойкотним рухом, на Форумі видавців у Львові належним чином не маркують продукцію, виготовлену в Російській Федерації.
Фото: facebook/Otar Dovzhenko Фото: facebook/Otar Dovzhenko

Про це «Вголосу» розповів сьогодні координатор Економічного бойкотного руху Олег Радик.

Він нагадав, що ще  в липці ГО «Форум видавців» і Економічний бойкотний рух дійшли згоди щодо продажу виданих у Росії книжок на книжковому ярмарку.

«Було вирішено, що присутність російських видавців визнана небажаною, тому їх на ярмарку не буде. Українські книготорговельні компанії будуть попереджені про недоречність продажу книжок російського походження в сьогоднішніх умовах. Якщо вони все-таки вирішать торгувати, то будуть зобов’язані маркувати книжки згідно з ухвалою Львівської міської ради від 10 липня 2014 р. Наліпки для маркування забезпечить ГО «Форум видавців» і слідкуватиме за дотриманням ухвали», – зазначив Олег Радик.

«Тоді адміністрація Форуму заявила, що візьме на себе витрати та обов’язки промаркувати усі російські товари. На ділі вийшло так, що вони просто роздали російські прапорці продавцям, а ті вже на власний розсуд вирішують, чи  використовувати їх. Загалом промарковано приблизно 10% російських книжок», – розповів координатор Економічного бойкотного руху.

Також він додав, що активісти бойкотного руху роблять зауваження продавцям російської продукції, однак їх слухають далеко не всі.

«Бачимо, що адміністрація Форуму самоусунулася від виконання нашої угоди. Крім того, це є пряме порушення ухвали Львівської міської ради про маркування російських товарів. Ми висловлюємо жаль з цього приводу. Жодних акцій прямої дії ми робити не будемо – нехай це буде на совісті організаторів ярмарку», – сказав активіст.

Нагадаємо, Економічний бойкотний рух збирає книги для бібліотеки міста Артемівськ. За словами Олега Радика, вже вдалося назбирати близько півтисячі книжок. Долучитися до акції можна безпосередньо на ярмарку: намет бойкотного руху під №142 розташований навпроти входу у палац Потоцьких.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm