На горі Піп Івані відкрили українсько-польську гірську рятувальну станцію

На горі Піп Івані відкрили українсько-польську гірську рятувальну станцію

Напередодні події відбулося спільне навчання Гірської добровільної рятувальної служби та Державної служби надзвичайних ситуацій України

Про це повідомляє Польське радіо

На горі Піп Іван 16 вересня відкрито спільну українсько-польську гірську рятувальну станцію. Це частина проекту для відновлення діяльності астрономічно-метеорологічної обсерваторії на цій вершині. Реконструкцію міжвоєнної обсерваторії, яка й дозволила відкрити рятувальну станцію, фінансує Польща.

В урочистостях, що відбулися у вихідні, взяли участь представники державної влади Польщі та України, представники духовенства і, передусім, головні ініціатори відбудови обсерваторії – директор Інституту східних студій Варшавського університету Ян Маліцький та ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника професор Ігор Цепенда.

Делегація Міністерства внутрішніх справ і адміністрації взяла також участь у Х Польсько-українських зустрічах у Яремчі. Конференція, що згуртовує найвидатніших фахівців у відносинах між Польщею та Україною, - це платформа, яка об'єднує наукові, патріотичні кола, представників місцевих структур, політиків та дипломатів.

Під час зустрічі обговорювалися такі питання, як двосторонні відносини між державами в контексті політики західних політичних гравців, загрози Україні та Польщі в умовах агресивної зовнішньої політики Російської Федерації, польсько-український діалог у контексті тиску минулого чи нових викликів та можливостей у економічному вимірі двосторонніх відносин.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram