На конкурс «Міс Всесвіт» збирається потрапити дівчина з незвичайною зовнішністю (ФОТО)

Дівчина повідомила, що вже встигла побувати на пробах конкурсу «Міс Всесвіт-2018», і навіть якщо її не виберуть, вона все одно братиме участь в інших конкурсах краси. Учасниць конкурсу мають оголосити у кінці липня 2017 року. За словами моделі, вона хоче потрапити на конкурс, щоб надихнути інших людей і вселити їм віру в себе.

20-річна дівчина Евіта Делмундо з Малайзії, яка народилася із великими родимками і бородавками по всьому тілу, планує взяти участь у відомому конкурсі краси конкурсі «Міс Всесвіт». Про це вона розповіла в інтерв'ю для журналу Elle.

Евіта розповіла, що народилася у багатодітній родині та сьогодні працює у кафе для котів. Спочатку дівчина не могла спокійно сприймати свою зовнішність, проте вже в середній школі їй було легше, оскільки там працювала її мама, яка разом з іншими шкільними вчителями підтримувала її.

«Наді мною знущалися у початковій школі, діти обзивали мене монстром. Я була дуже боязкою і замикалася у собі, бо не знала як впоратися з цим усім. Проте коли в 16 років я стала відвідувати церковний табір, я дійсно навчилася любити себе і спілкуватися з іншими. Ймовірно, це був перший раз, коли я по-справжньому зрозуміла, як я виглядаю»,– розповіла дівчина.

Вона також зізналась, що хотіла видалити всі родимки, але порадившись з лікарями, не стала цього робити, щоб не ризикувати здоров'ям.

«Я намагаюся ігнорувати людей, які говорять мені неприємні речі. Хейтери не заслуговують моєї уваги», – додала модель.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm