На кордоні з Польщею українці заблокували уже чотири пункти пропуску

Українці заблокували уже чотири з семи автомобільних пунктів пропуску на кордоні з Польщею: Корчова-Краківець, Медика-Шегині, Крощенко-Смільниця та Хребенне-Рава-Руська.

Як повідомили у прес-службі, блокаду пунктів пропуску на кордоні з Польщею українці розпочали ще вчора ввечері.

Українці пропускають до кордону лише поодинокі приватні автомобілі та автобуси. «Водіїв вантажних автомобілів не пропускають через блокаду, та вони повинні користуватися іншими пунктами пропуску», - повідомили у прес-службі.

Усі заблоковані пункти знаходяться у Львівській області, де залишився лише один незаблокований – «Будомєж-Грушев». Решта автомобільних ПП знаходяться у Волинській області.

«Близько 19:30 год.  з української сторони створено блокаду на дорозі до пункту пропуску «Медика-Шегині». Дорога заблокована за 5 кілометрів від кордону у місцевості Мостиська 2. Також заблоковано пропускний пункт «Крощенко-Смільниця», де блокада встановлена за два кілометри від кордону. Цей пункт пропуску є одним з найбільших на спільному україно-польському кордоні. Крім того заблокованим лишається пункт пропуску «Корчова-Краківець, де блокада розташована за 300 метрів від кордону», - повідомили у прес-службі на кордоні з Польщею.

Джерела: УНІАН, ТСН

 


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram