На КПП «Краківець» затримали 80 тітушок (ОНОВЛЕНО)

Близько 80 осіб спортивної зовнішності рухались у бік КПП «Краківець», де має перетнути український кордон екс-президент Грузії, колишній голова Одеської ОДА Михаїл Саакашвілі.

Про це з місця події повідомляє кореспондент «Вголосу».

Назустріч невідомим особам вийшли прихильники Міхеїла Саакашвілі. Поліція оперативно розвела групи у різні боки, аби запобігти сутичкам.

Правоохоронці взяли невідомих молодиків спортивної зовнішності в оточення, перевіряють документи та намагаються встановити причини та мету їх перебування на КПП. 

У наметовому ж містечку зібралися понад тисячу активістів, які приїхали зустріти Саакашівілі. Також там встановлена ​​сцена, з якої виступають прихильники екс-президента Грузії.

Як писав «Вголос», у Держприкордонслужбі розповіли, що вони зроблять із Саакашвілі на українському кордоні.

Як повідомили у поліції, під час перевірки правоохоронці виявили у молодиків газові балончики, стартовий пістолет, а також металеві предмети. Також повідомляється, що четверо з доправлених до відділку поліції мають судимість. 

Серед затриманих – студенти, а також троє неповнолітніх.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 6 +

КОМЕНТУВАТИ

  • 201710 вересня 2017 22:16 Відповісти IP:  173.254.216.--- Если власть сцыт, значит всё идёт правильно!
  • conclusion 10 вересня 2017 13:36 Відповісти IP:  194.44.30.--- Це ж скільки бабла треба було відвалити за "таку" масовку!
  • Читач10 вересня 2017 13:00 Відповісти IP:  185.137.17.--- А де воєнком?
  • саня10 вересня 2017 12:36 Відповісти IP:  46.149.81.--- Их=за этих уе.ков титушек в стране жопа происходит.
  • Читач10 вересня 2017 12:21 Відповісти IP:  91.124.53.--- Серед так званих тітушок я зустрів знайомі обличчя наших місцевих контрабандистів та рішал,які підпрацьовують в Шегинях з нашими "чесними" митниками та прикордонниками?Чому наша реформована міліція не попросить в тітушок документи,паспорт чи права водія,посвідчення пенсіонера?
  • глядач10 вересня 2017 12:51 Відповісти IP:  46.98.63.--- Режиму нинішніх бариг, ворюг, рішал , всій отій нечисті, що обкрадає український народ, що отримує прибутки від торгівлі з ОРДЛО та агресором - Росією , Саакашвілі як кістка у горлі !!! Порошенко, який очолює режим і є ГОЛОВНИМ КОРУПЦІОНЕРОМ, БАРИГОЮ, ТА РІШАЛОЮ , порушує не тільки Закон України, він порушує Конвенцію з громадянства, яку , до речі, підписала й Україна ( тобто в Україні положення Конвенції мають СИЛУ ЗАКОНУ) і ніякий барига , навіть той, що займає найвищу посаду у державі, НЕ МАЄ ПРАВА порушувати Закон ! А Конвенція прямо ЗАБОРОНЯЄ ДЕРЖАВІ УКРАЇНА ВІДБИРАТИ ГРОМАДЯНСТВО БУДЬ У КОГО, ЯКЩО ЦЯ ОСОБА НЕ МАЄ ІНШОГО ГРОМАДЯНСТВА !!! Коли Саакашвілі надали громадянство України, то він відмовився від громадянства Грузії і його позбавили громадянства Грузії. Таким чином БАРИГА , ЩО ЗАЙМАЄ найвищу державну посаду і ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ НЕ ТІЛЬКИ ВИКОНУВАТИ ВИМОГИ КОНСТИТУЦІЇ Й МІЖНАРОДНОГО ПРАВА , А Й БУТИ ГАРАНТОМ ЇХ ВИКОНАННЯ , ЗРОБИВ ДЕРЖАВНИЙ ЗЛОЧИН, ТАК ЯК І ЯНУКОВИЧ, І БУДЕ У СВІЙ ЧАС ЗА ЦЕ ВІДПОВІДАТИ !!! ПРИЙДЕ ЧАС І ВСЯ ТА КОДЛА ПОСТАНЕ ПЕРЕД СУДОМ МАЙДАНУ, ПЕРЕД СУДОМ НАРОДУ !!! БАНДУ ГЕТЬ !

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram