На Луганщині через паводок існує загроза підтоплення мостів

У ніч з 28 на 29 березня рівень води в річці Айдар піднявся на 25 см. Якщо вода підніметься ще на 7 см, Титаровський міст затопить, а якщо на 15 см - річка вийде з берегів.

У Старобільському районі Луганської області існує загроза підтоплення мостів. Про це повідомив заступник голови Старобільської райдержадміністрації Олександр Калінін, пишуть Старобільські новини в соцмережі Facebook.

Зі слів головного фахівця Сторобільського районного відділу служби з надзвичайних ситуацій в Луганській області Олександра Віліцького, передусім може затопити Холостяновський міст.

«Підтоплення будуть відбуватися вниз за течією. Передусім затопить Холостяновський міст, за ним підуть Прокозянський, Бутковський і Новоселовський мости. Я думаю, рівень води буде підніматися невисоко, всі служби попереджені, проблем не повинно бути», - сказав він.

Віліцький додав, що в Старобільську на випадок затоплення підготовлено пункти прийому, куди за потреби евакуюють людей. Всього в перерахованих ним селах проживає близько 4000 людей. Найбільш складна ситуація в зв'язку з паводком може виникнути в селах Підгорівка, Чмирівка, Проказине, Бутківка і в північно-східній частині Старобільська.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm