На Луганщині суд арештував головного штабіста «військової комендатури ЛНР»

За участь у діяльності терористичної організації на Луганщині заарештували чоловіка, який служив начальником районної «військової комендатури» у так званій ЛНР.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної прокуратури.

«Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно учасника терористичної організації «ЛНР», якому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України  (участь у діяльності терористичної організації)», - йдеться у повідомленні.

Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний в 2014 році був призначений на посаду першого помічника начальника відділу профілактики "військової комендатури" Жовтневого району міста Луганська, а в 2015 році обіймав там посаду начальника штабу.

На службі в терористів він складав графіки патрулів, нарядів, правила з техніки безпеки, проводив профілактичні бесіди з військовослужбовцями незаконних збройних формувань.

За клопотанням процесуального керівника Сєверодонецький міський суд обрав поплічнику терористів запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

-

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram