На Львівщині розслідують причини смерті військового

Обставини та причини смерті військового, тіло якого знайшли учора, 14 вересня, у приміщенні караулу військової частини біля села Нежухів Стрийського району, розслідуватиме Військова служба правопорядку та прокуратура.

Про це сьогодні, 15 вересня, повідомив Міністр оборони України Степан Полторак під час візиту до Міжнародного центру миротворчості та безпеки, що у селі Старичі Яворівського району. 

«На запитання про те, чому так сталося, ми надамо вичерпну інформацію одразу після того, як отримаємо результати розслідування», – зазначив Степан Полторак.

За словами керівника Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Олександра Поронюка, це сталося близько 22:45 в приміщенні караулу військової частини. 42-річний чоловік, який перебував на службі в караулі з охорони складів паливно-мастильних матеріалів, скоїв самогубство, вистріливши в груди з табельної вогнепальної зброї. Як зазначив Поронюк, на такий крок військовий, ймовірно, міг піти «через сімейні негаразди». Загиблий був мешканцем Львівщини.

 

«Вголос»

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram