На Львівщині строковики ДПСУ присягнули на вірність народові України (фото, відео)

16.06.2018 12:53
Зображення 1 / 27 Використовуйте клавіші для перегляду
Сьогодні, 16 червня, у Кінологічному навчальному центрі Державної прикордонної служби України, що у Великих Мостах на Львівщині, 376 новобранців склали Військову присягу на вірність народові України.

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Майже чотири сотні новобранців пройшли урочистим маршем перед своїми рідними, друзями, представниками влади, духовенством та очільником ДПСУ Петром Цигикалом.

«За 4 роки російсько-української війни, спочатку у складі АТО, а тепер ООС, на Донбасі пройшли службу 19 000 прикордонників. Вони продемонстрували приклад мужності, героїзму та самопожертви. На жаль, у цій неоголошеній війні 70 наших побратимів загинули, 431 зазнали поранень, ще п’ятьох вважають зниклими без вісти. Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто віддав життя за свободу і незалежність України», – зазначив у вітальному слові генерал-полковник Цигикал, після чого усі присутні вшанували полеглих у війні з РФ хвилиною мовчання.

Окремо глава ДПСУ наголосив, що строковиків, які сьогодні стали справжніми «зеленими беретами», у зону проведення ООС не скеровуватимуть.

«Хочу заспокоїти батьків і рідних: за жодних умов ми не скеровуємо строковиків у район проведення ООС. Там проходять службу лише військовослужбовці за контрактом, які виявили особисте бажання, пройшли ретельний відбір та навчання», – повідомив Петро Цигикал.

Разом з тим, перший заступник начальника Кінологічного центру з організації навчального процесу Ростислав Сищук повідомив, що загалом на навчанні у Великих Мостах перебували 720 осіб:

«Вони пройшли місячний курс спеціальної підготовки (тактика прикордонної служби, прикордонний контроль, вогнева підготовка, особиста безпека, застосування сили, інженерна підготовка та інші). Сьогодні 376 з цих строковиків прийняли присягу і невдовзі будуть скеровані у підрозділи охорони кордону для проходження служби. Більшість з них скеруємо на ділянку Західного регіонального управління – Чернівецький, Мукачівський та Чопський прикордонний загони».

Також під час урочистостей Преосвященний Владика Єпископ Сокальсько-Жовківський Михайло Колтун благословив юнаків на військову справу, а діти влаштували флешмоб.

Окрім цього для гостей свята і військовослужбовців організували показовий виступ кінологів та концерт Академічного ансамблю пісні і танцю ДПСУ.


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram