На Львівщині створять Центр патріотичного виховання

На Львівщині створять Центр патріотичного виховання

15.07.2018 20:09
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду
На Львівщині, у селі Сприня Самбірського району, де 74 роки тому створили Українську Головну Визвольну Раду, хочуть спорудити Центр національно-визвольного патріотичного виховання.

Про це сьогодні, 15 липня, під час брифінгу розповів голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, передає кореспондент «Вголосу».

«З цього року маємо намір розпочати тут серйозне будівництво Центру національно-визвольного патріотичного виховання, який би функціонував у Сприні весь рік, - зазначив він. - Працюватимемо над тим, щоб тут були умови для розміщення учасників спортивних змагань, а також вишколів національного рівня, щоб тут відбувалися і збори, симпозіуми та конференції».

За його словами, аби популяризувати це місце в Україні, будь-який захід, що тут відбуватиметься, супроводжуватиме хода біля пам’ятника засновникам Української Головної Визвольної Ради та шани цим Героям.

Як писав «Вголос», сьогодні, на Львівщині, у селі Сприня Самбірського району, відбулися урочистості з нагоди відзначення 74-ої річниці створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР).

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram