На Львівщині цьогоріч зібрали 1 млн 200 тис тонн зерна

Протягом останніх років на Львівщині спостерігається тенденція до збільшення виробництва зерна.

Про це повідомив заступник  директора департаменту  агропромислового розвитку Львівської ОДА Роман Верещинський під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Роман Верещинський розповів, що близько 60% посівних площ у Львівській області сьогодні сконцентровані у 20 сільськогосподарських підприємствах, які мають у своєму користуванні більше 3 тис га землі.

За словами заступника керівника департаменту, у 2012 році с/г підприємства області зібрали 1 млн 67 тонн зерна, а цьогоріч очікують на 1 млн 200 тис тонн зерна.

«Сьогодні маємо ріст виробництва зерна 111% до минулого року. Ця позитивна динаміка вже закріпилася протягом 2 років. Бачимо також перспективу, що 2014 рік має бути не гіршим у цьому питанні», - сказав Роман Верещанський.

Він додав, що цього року було посіяно на 220 тис га озимих культур. Це становить 104% до плану. За словами Романа Верещинського, наразі стан озимих і погодні умови добрі, тому є прогноз, що у 2014 році буде зібрано більше 1 тис тонн озимих.

Крім того заступник керівника департаменту ОДА розповів, що цього року також вдалося вдвічі збільшити площі під посадку плодово-ягідних культур.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram