На Львівщині водій маршрутки познущався над вдовою героя АТО (ФОТО)

На щастя, маршрутника таки звільнили.

Молода вдова Героя АТО Ілона Дорошенко стала жертвою насмішок і знущання від водія маршрутки «Самбір-Рудки-Львів», пишуть у Facebook-спільноті «Мій Самбір».

Повідомляють, що інцидент стався у вівторок, 8 серпня, близько дванадцятої години дня.

Чоловік Ілони Володимир загинув 31 серпня 2014 року неподалік села Бердянське на Донеччині:

«Зайшла з сином в маршрутку на Львів. Показую водієві посвідчення на безкоштовний проїзд і тут все почалося, як в страшному сні. Шофер мене звинувачував у всіх смертних гріхах. Мовляв, посвідчення не таке і невідомо де ще це мій чоловік загинув. І це все при моєму дворічному синові, який батька так і не побачив живим. Поруч з водієм сидів його товариш, то він ще теж підсміювався з мене. Ніби-то хочу їхати на халяву. Я таких знущань не витерпіла і заплатила, - розповідає молода вдова. - Я ще по дорозі подзвонила в військкомат і перепитала, можливо, щось змінилося. Мені ж чітко відповіли, що це так водії «вимахуються».

Виходячи з маршрутки, жінка ще раз зробила зауваження водієві і почула нову порцію образ. Вже плачучи від болю, сфотографувала номер маршрутки. Через емоції вона не запам'ятала ім'я водія.

Наступного дня подзвонив власник маршруту і просив вибачення за працівника-хама, давав гроші.

«Я звісно не взяла, мені важливіше аби водій глянув в очі і попросив пробачення. Мені ж сказали, якщо сама прийду на вокзал, то може він і перепросить. Це взагалі знущання. Хіба мій чоловік заслужив таке ставлення? Чи я, яка зараз сама виховую дворічного сина?» - крізь сльози говорить жінка.

Повідомляють також, що на вимогу міського голови Самбора водія таки звільнили.

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 2 +

КОМЕНТУВАТИ

  • ЛІВ12 серпня 2017 21:25 Відповісти IP:  82.145.220.--- Треба водія не тільки звільнити, а й видати вовчий білет, щоб ниде не міг більше влаштуватись.
  • Вiктор 12 серпня 2017 15:49 Відповісти IP:  37.57.177.--- Я сам iз Донецька, вимушений залишити його у 2014 роцi. Стаття дуже вразила мене. Цього водiя - мерзотника треба вiдправити у зону бойових дiй на саму передову воювати, щоб спокутувати вину. Нажаль, що i на львiвщинI зустрiчаються ось такi "ватники"

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram