На Майдані розгорнули велетенський прапор Ічкерії (ФОТО)

Стяг у самісінькому серці української столиці розгорнули військові окремого президентського полку.

Громадське інформує, що на акцію прийшли бійці батальйону імені Джохара Дудаєва і грузинського батальйону, а також представники кримськотатарського народу.

На столичному Майдані розгорнули найбільший у світі прапор Ічкерії

«Я хочу від імені кримськотатарського народу, від імені всіх українців, привітати чеченців, які воюють проти російських військ. Разом ми переможемо», — зазначив главаМеджлісу Рефат Чубаров.

До акції приєдналась і екс-боєць батальйону імені Джохара Дудаєва Аміна Окуєва, яка подякувала Україні за підтримку у боротьбі за свободу Ічкерії. 

На столичному Майдані розгорнули найбільший у світі прапор Ічкерії

Як відомо, Ічкерія є невизнаним державним утворенням, яке існувало після розпаду СРСР на частині території Чечено-Інгушської АРСР. Практично ліквідоване російською владою в 2000 році після окупації території Ічкерії російськими військами. 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Звичайний українець13 серпня 2017 22:55 Відповісти IP:  109.69.67.--- Щойно Україна заживе нормально - Росія розвалиться на окремі державки за півроку. Саме тому нас тримають у бідності заради не провокувати розпад РФ. Але росіяни все одно житимуть все гірше і гірше, бо не вміють інакше, націлились захоплювати чуже, вважаючи грабіж з убивствами єдиний способом збагатитись. По Криму видно як нафтодолари не допомагають крім будувати Керченський міст для піару і деморалізації українців.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram