На реставрацію вікон в одному з управлінь ЛМР використають кошти німецького уряду

06.09.2017 13:05
Зображення 1 / 2 Використовуйте клавіші для перегляду
В управлінні історичного середовища ЛМР відреставрують два вікна у межах проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова», який реалізовують за кошти німецького уряду.

Про це під час прес-конференції у середу, 6 вересня, розповіла архітектор проекту Аннемарі Роте, передає кореспондент «Вголосу».

Роботи триватимуть під час тематичного тижня заходів, присвяченого збереженню та реставрації історичної спадщини, у межах окремого семінару для фахівців з України.  

«За 4 дні великий об'єкт зробити складно, тому вирішили взяти лише два вікна цього управіння, – зазначила Аннемарі Роте.

Також, за її словами, цей об'єкт обрали тому, що управління охорони історичного середовища ЛМР протягом проекту були їхнім основним партнером.  

Вікна планують відреставрувати до п'ятниці учасники семінару. Далі їх завершуватиме місцевий столяр.

Як розповіли самі учасники семінару, загалом реставрація одного такого вікна коштує орієнтовно 7-9 тисяч грн. Скільки витратять німецьких коштів на роботи, реставратори поки не кажуть.

Нагадаємо, упродовж 5-10 вересня у Львові відбудуться заходи, присвячені збереженню та реставрації історичної спадщини. Це, зокрема, семінари, презентації та екскурсії, спікерами під час яких будуть львівські фахівці.  

 

«Вголос»


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram