На рівні з Гондурасом: Україна аутсайдер у рейтингу туристичної конкурентоспроможності

Україна опинилася на 88 місці рейтингу туристичної конкурентоспроможності, складеному експертами Світового економічного форуму (ВЕФ). Загалом у рейтингу 2017 року – 136 країн.
Про це повідомляє Радіо Свобода.

Поруч з Україною в рейтингу Гватемала, Туніс, Македонія і Гондурас.

Рейтинг складений на основі дослідження 14 ключових параметрів, серед яких культурні ресурси, доступна інфраструктура, ціни, охорона здоров’я, рівень безпеки, міжнародна відкритість.

Очолює список Іспанія. У першій десятці – Франція, Німеччина, Японія, Велика Британія, США, Австралія, Італія, Канада і Швейцарія.

На останньому місці списку – Ємен.

До попереднього рейтингу, складеному в 2015 році, Україна не увійшла «через недостатню кількість даних». Перед тим, у 2013 році – була на 76 місці зі 140 країн світу, поліпшивши свою позицію на дев’ять пунктів порівняно з рейтингом 2011 року.

 

 «Вголос» 

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Володимир Путенко9 квітня 2017 14:52 Відповісти IP:  46.63.69.--- В політичному центрі Европи – Брюсселі є фонтан зі скультптурою хлопчика, який дзюрить. Називається цей фонтан «Маннекен де Піс». А у Львові у треба зробити фонтан зі статуєю дебелого хлопця з покатим лобом і оселедцем на голові у вишиванці та у полуспущених шараварах, з яких стирчить [***]та, що скаче і … сере, та назвати його (по брюссельські) – «Маннекен де Козак Сер-Жоп». Ото креативненько буде і туристи мо… попруть.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm