На Різдво потребуючі львів’яни зможуть покуштувати різдвяних страв за святковим обідом

На Різдво Христове, 7 січня, безпритульні та малозабезпечені люди зможуть покуштувати різдвяних страв за святковим Різдвяним обідом. О 15:00 год. у Храмі Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська, 175) цьогоріч за різдвяні столи сядуть близько 300 потребуючих.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. 

Храм Покрови Пресвятої Богородиці та Міжнародна Мирянська спільнота Святого Егідія вже вдев’яте організовують різдвяний обід для незахищених верств суспільства з метою створити для них справжнє свято у день Різдва.  

 «Щороку у понад 75 країнах світу накривають святкові столи для людей, які часто є забуті, викинені на периферії своїх міст і на периферії людського серця. Але так, як Ісус народився як бездомний і біженець, ми хочемо пережити це Різдво дуже конкретно, будучи близькими до цих людей», - зазначають організатори і додають, що цьогоріч у Львові за різдвяні столи сядуть близько 300 осіб. 

Усіх, хто може приготувати і принести їжу, запрошують до храму Покрови Пресвятої Богородиці. Організатори радо приймуть будь-яку допомогу – продукти, готові страви, теплий одяг чи кошти. Також просять допомогти у зборі подарунків для безпритульних, адже вони потребують теплих рукавичок, шаликів, шапок тощо.

-

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram