На Сумщині няня прив'язала 7-річного хлопчика до дерева, а мама захищає… няню (ВІДЕО)

На Сумщині няня прив'язала 7-річну дитину до дерева та заклеїла рот скотчем, вважаючи це адекватним покаранням за погану поведінку та правильним виховним засобом.

На хлопчика в лісі неподалік кладовища натрапили грибники та сповістили про побачене поліцейських, ідеться в сюжеті ТСН.

Поруч із прив'язаним хлопцем плакав його брат-близнюк, а жінка порадила грибникам не заважати. Невдовзі на місці події з'явилися правоохоронці. «Один з працівників групи швидкого реагування відклеїв рот хлопчику, відірвавши скотч, та викликав слідчо-оперативну группу», – розповів керівник Охтирського відділу поліції Руслан Кладько.

Діти розказали копам, як знайти маму, котра упізнала в жінці няню і одразу взялася її захищати.

«Я вважаю себе винуватою, що через моїх дітей постраждала невинна людина, тому що діти реально втрачаютьконтроль», – каже вона. 26-річна жінка нині сама ростить трьох дітей та зізнається, що зі старшими близнюками самотужки упоратись не може, тому і довірила їх своїй 58-річній знайомій. Мовляв, та з хлопцями змалечку, і виховує їх дієво, хоч і непедагогічно.

«Гіперактивні. Це близнята, які родились недоношені, і з самого дитинства почалася ця проблема. Я вважаю цей метод неприйнятним, але так як я розумію вже силу її відчаю, як вона мені скільки допомагала, то я розумію, що це просто припугнуть хотіла», – каже мати дітей.

Сусіди обох – і маму, і няню – жаліють, бо таких дітей-неслухів, кажуть, ще треба пошукати. «Вона не може з ними впоратися. А то така Нінка, що може й прив'язать, вона дисципліну любить», – твердить Михайло Васильєв.

А от у школі, куди діти прийшли наступного дня, почутим приголомшені, хоч і про маму близнюків нічого поганого сказати не можуть – хлопці й справді бешкетники, проте завжди доглянуті. «Чисті, нагодовані, по них видно – щічечки такі», – каже класний керівник Ніна Мар'єнкова.

«Їй важко, троє дітей, батько в АТО, ви розумієте, що без батька виховувати дітей дуже важко, особливо синів», – твердить психолог Світлана Слухань. 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram