На Вінниччині подружжя організувало бордель, жінка надавала інтимні послуги (ФОТО)

27.02.2017 17:31
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду
Наприкінці січня поліцейські відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Нацполіції Вінниччини затримали чоловіка та жінку, які організували місце розпусти. В орендованих квартирах за грошову винагороду жінка надавала інтимні послуги, а чоловік – забезпечував її охорону.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Як розповів заступник начальника відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Дмитро Іванченко, сімейну пару оперативники затримали в орендованій квартирі  під час надання інтимних послуг черговому клієнту. Чоловік організовував діяльність місця розпусти – отримував гроші від клієнтів  та у сусідній кімнаті забезпечував охорону дружини, щоб клієнти не завдали її шкоди, доки вона надавала сексуальні послуги.

Як з’ясувалось, такою діяльність вони займались не лише у Вінниці, а й «гастролювали» по різним регіонам України. Клієнтів вони підшукували за оголошеннями, які розміщували в мережі Інтернет та постійно змінювали міста та орендовані квартири, щоб не потрапити в поле зору правоохоронців. У Вінниці протягом тижня вони встигли орендувати дві квартири.

Зі слів затриманих, стало відомо, що перед цим вони були у Черкаській області. Вартість години інтиму у подружжя  коштувала 1000 гривень, у такий спосіб вони заробляли на життя. У пари двоє малолітніх дітей.

Зараз затриманим оголошено про підозру у вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 302 Кримінального кодексу України (створення або утримання місць розпусти і звідництво). Такий злочин карається обмеженням або позбавленням волі на строк до 5 років. Матеріали кримінального провадження  направлено до суду.

«Вголос»


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram