На Волинь вночі привезли три машини львівського сміття

21.04.2017 15:22
Зображення 1 / 5 Використовуйте клавіші для перегляду
Вчора, 20 квітня, на полігон поблизу селища Іваничі Волинської області три автомобілі нелегально завезли сміття зі Львова.

Про це повідомив голова Іваничівської райради Андрій Бадзюнь на своїй сторінці у Facebook.

«Львівське сміття вже на Іваничівщині. «Самопоміч» загадила Львів, а тепер хоче Волинь. Сьогодні вночі три «фури» із сміттям завітали в гості до нас. На цей момент Іваничівська селищна рада дивиться записи камер, повідомили поліцію. Прошу всіх пильнувати та повідомляти», - зазначив Андрій Бадзюнь. Також у коментарі власкору «Вголосу» він розповів, що сміття завезли та викинули близько 10 години вечора.

«Є свідки, які бачили це. Подія трапилася близько 10 години вечора. Приїхали три великі фури і вигрузили сміття. На жаль, через темряву побачити номерні знаки не вдалося. Поліція обіцяє поставити кордон. Також шукають можливість пробити номери через відеокамери спостережень. Зазначу, що Іваничівська селищна рада не давала жодної згоди на прийом львівського сміття. У смітті, яке викинули вчора, можна побачити різні папери та чеки, які підтверджують його львівську прописку», - розповів Андрій Бадзюнь.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram