На Волині через завищені тарифи судитимуть екс-директора теплового підприємства

Через службову недбалість колишнього директора ТОВ «Західтепло» навчальні заклади Ковеля на Волині платили за тепло за завищеними тарифами.

Про це власкору «Вголосу» повідомили у прокуратурі Волині.

Правоохоронці встановили, що посадовець не вжив заходів для перевірки обґрунтованості та правильності проведення розрахунків вартості 1 Гкал теплової енергії та вчинив ряд дій, які призвели до неправомірного включення у розрахунок вартості 1 Гкал теплоти, що вироблялася модульними котельнями товариства і постачалася на договірних умовах для Ковельського професійного ліцею та професійно-технічного училища №5 міста Ковеля, втрат тепла на теплотрасі в розмірі 15%.

У зв’язку з цим навчальні заклади сплатили зайвих понад 190 тис. грн на рахунки ТОВ «Західтепло», що завдало збитків обласному бюджету та закладам освіти. Подальшу долю екс-посадовця вирішуватиме суд.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • ник6 жовтня 2016 18:20 Відповісти IP:  31.41.71.--- у этого скота пол города мерзнет...достали эти выкормыши фирташа....какая сволочь продала горгазы водоканалы и прочее ворам..вы нас спрашивали хотим ли мы этого....вас не судить вас уже стрелять пора

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram