На Волині митниця відновила видачу дозволів на експорт вантажів з України

Видачу дозволів відновлено з 1 грудня.

З 1 грудня відновлено видачу дозволів на поїздку територією Польщі при виконанні перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні. Про це повідомили у Волинській митниці ДФС.

Ковельський пункт видачі дозволів, зокрема, станом на 7 грудня видав їх більше 2,5 тисяч. Відтак, усі вантажні автомобілі, які в очікуванні дозволу накопичились на парковках прикордонних з Польщею волинських міст та селищ,  масово вирушили в міжнародний пункт пропуску «Ягодин» для завершення митного оформлення в режимі «експорт».

Відповідно, станом на 2 грудня в напрямку виїзду з України утворилася черга у 195 вантажівок, а 6 грудня станом на 20.00 у ній стояло уже понад 800 авто.

Волинська митниця ДФС роз’яснює, що згідно з технічними характеристиками та  міжнародними договорами з суміжною стороною, максимально допустима здатність цього пункту  пропуску для вантажних автомобілів в режимі «експорт» становить 200 одиниць за зміну (400 за добу).

«Митний пост «Ягодин» працює у штатному режимі, оформляючи за зміну на виїзд з митної території України від 190 до 215 транспортних засобів, проте таке навантаження є максимально допустимим», - зазначає начальник Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький. 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram