На Волині ухвалили районний бюджет з дефіцитом у 10 мільйонів

У Рожищенському районі Волинської області владі вдалося проштовхнути через сесію райради районний бюджет з дефіцитом у майже 10 млн гривень.

Про це інформує власкор «Вголосу».

10 січня сесія Рожищенської районної ради прийняла районний бюджет на 2017 рік. «За» проголосували депутати від різних політичних сил, крім фракції ВО «Свобода». Бюджет був поданий як бездефіцитний, але насправді реальна потреба в додаткових коштах становить 10 мільйонів гривень. Через те, що уряд Гройсмана переклав на місця фінансування закладів освіти та медицини, районний бюджет позбавили ресурсів. Додамо, що власні доходи бюджету Рожищенського району є мізерні і становлять близько 21 млн гривень. Все інше – субвенції та трансферти.

«Місцева влада вирішила обвести мешканців нашого району навколо пальця. Сам бюджет був поданий як бездефіцитний, але насправді реальна потреба в додаткових коштах становить 10 мільйонів гривень. Ухваливши такий бюджет, депутати райради взяли на себе всю повноту відповідальності за подальші дії районної адміністрації та розв’язали їй руки. Тепер на район чекає нова хвиля закриття шкіл і урізання інших соціальних видатків.  Адже більшість депутатів, на догоду адміністрації, їх в бюджет не закладали. Завдяки цьому у 2017 році нас чекають чергові пропозиції влади на чолі з головою РДА Інною Гайворонською щодо закриття ряду сільських шкіл, велике скорочення персоналу в районній лікарні і, навіть можливо, об’єднання ФАПів. З таким місцевим керівництвом і підходами до бюджетної політики з боку центральної влади Рожищенський район сьогодні не розвивається, а стрімко деградує. Якщо районна державна адміністрація й надалі покірно співатиме під дудку влади і здійснюватиме курс на ліквідацію соціальної сфери, то скоро це призведе до того, що ми залишимось без шкіл в селах, без лікарні та з масою безробітних», - зазначив у коментарі власкору «Вголосу» голова фракції ВО «Свобода» у Рожищенській райраді Олександр Нікончук.

-

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram