На Волині вандали на замовлення Росії потрощили хрести братської могили польських прикордонників (ФОТО)

22.03.2018 12:35
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду
У селі Мельники Шацького району Волині вандали обмалювали і розтрощили хрести братської могили польських прикордонників на замовлення Росії.

Про це власкору «Вголосу» повідомили в СБУ.

Так, банду викрили у Чернігові. Вандали на замовлення російських спецслужб здійснювали злочини, спрямовані на розпалювання міжнаціональної ворожнечі та завдання шкоди міжнародному іміджу України.
З'ясувалось, що учасники банди здійснювали акти вандалізму щодо об'єктів польської та єврейської культурно-релігійної спадщини на території Сумської та Волинської областей.
У ніч з 25 на 26 грудня 2017 року в селі Мельники Шацького району зловмисники обмалювали та розбили хрести братської могили польських прикордонників, які загинули у вересні 1939 року в боях з червоною армією. 

Окрім того, у ніч з 29 на 30 грудня 2017 року вандали нанесли антисемітський напис на будівлі іудейської громади «Єврейський дім» у Сумах. 

Під час обшуків у помешканнях фігурантів справи правоохоронці вилучили вісім тротилових шашок, п'ять гранат РГД-5, холодну зброю, антиукраїнську символіку та інші матеріали, які підтверджують їх протиправну діяльність. Тривають слідчі дії.

 

«Вголос»


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram