На Волині відкрили новий дитсадок

У селі Муравище Ківерцівського району Волинської області відкрили новий дошкільний навчальний заклад.

Про це власкору «Вголосу» повідомили в ОДА.

До слова, ще у 2012 році Сокиричівський сільський голова Євгенія Мацюк за проханням місцевих мешканців зініціювала будівництво. Відтак, на сесії сільської ради виділили земельну ділянку під будівництво та виготовили технічну документацію, проте через події, що розпочалися в державі, будівництво так і не розпочалося.

У 2016 році Сокиричівський сільський голова, спільно із депутатами сільської ради, побували на особистому прийомі у голови обласної державної адміністрації Володимира Гунчика. Під час прийому розповіли про потребу у будівництві садочка в селі Муравище, адже у селі проживає близько 100 дітей дошкільного віку, про проблеми сільської ради під час підготовки до будівництва та висловили готовність до участі у співфінансуванні проекту.

Будівництво нового приміщення дитячого садка розпочалося у серпні 2016 року, а вже 1 січня 2017 року було завершене. Над спорудженням будівлі працювали будівельники ТзОВ «Житлобуд-2», а внутрішні роботи проводили спеціалісти ТзОВ «Олицький агробуд». Загальна сума виконаних робіт – понад 9,5 млн грн.

Проектна потужність новозбудованого дитячого садка 40 місць: дві групи по 20 діток молодшого та старшого віку. Наразі потреба у забезпеченні дошкільнят місцями задоволена повністю, черги немає.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram