На Волині вкотре осквернили меморіал закатованим євреям

12.07.2017 10:48
Зображення 1 / 6 Використовуйте клавіші для перегляду
Образливі написи, в яких євреї порівнюються із нацистами, з'явилися на меморіалі закатованим євреям у селі П'ятидні Володимир- Волинського району.

Про це у «Фейсбуці» написав голова єврейської громади Володимира-Волинського Володимир Музиченко, - передає власкор «Вголосу».

«Вчора відбулось те, що я заперечував як явище в нашому місті багато років на всіх рівнях. Невідомі негідники осквернили святе для мене і кожної нормальної людини місце – меморіал на місці розстрілу близько двадцяти тисяч громадян нашого міста і прилеглих населених пунктів в с. П'ятидні. Цих людей убили нацисти за сприяння місцевої поліції. Їх убивали лише за те, що вони народилися євреями. Якісь виродки потай залишили образливі написи, зміст яких зводиться до порівняння євреїв із нацистами. Цей напис зроблено не перед будинком, де живуть євреї, а перед могилами ні в чому не винних людей, убитих за допомоги таких самих збоченців і негідників як і ті, хто залишив ці написи. У них, я впевнений, не вистачить духу сказати щось мені особисто. У них не вистачить розуму і сміливості відкрито дискутувати. Все на що вони здатні – це мститися мертвим за те, в чому вони не винні, ображати пам'ять загиблих. Ті, хто писав, чудово знали що робили, і я не схильний списати це на юнацькі забави. Я хочу спитати цих «сміливців-героїв», чи вони думають, що вони справжні українці? І готовий відповісти – ні. Вони прості негідники, які не мають національності. Негідники – поняття інтернаціональне, як і дурні», – зазначає голова єврейської громади.

Володимир Музиченко зауважує, що після його звернення до відповідних служб, аналогічні написи залишаються на зупинці с. Ворчин - на міжнародній трасі, по якій їдуть іноземці з Європи і роблять дуже неприємні для України висновки про українців.

«Користуючись нагодою, хочу спитати у керівництва місцевої поліції – чому досі не розслідувані дві кримінальні справи про випадки наруги над могилами в цьому ж таки п'ятиднівському меморіалі? Чому територія меморіалу досі є об'єктом діяльності «чорних археологів» і «металошукачів»? Хочу спитати у голови Устилузької громади: чому на території меморіалу якісь «патріоти» облаштували собі справжній тренувальний табір? Чому я не отримав жодної відповіді на мої звернення після чергових випадків копання на цій території і появи цього табору? Я вважаю, що відповідні органи повинні з'ясувати імена авторів написів і тих, хто вирішив влаштувати собі тренувальний табір на території історичної пам'ятки, яка повинна охоронятись державою. Пора тим, кому доручена влада, почати виконувати свої обов'язки державних службовців. Ті, хто не виконує своїх обов'язків по охороні цього місця, фактично, мовчки погоджуються з діями різного роду писак і копачів», – підсумовує пан Музиченко.

«Вголос»

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 8 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Какашка12 липня 2017 15:44 Відповісти IP:  188.163.71.--- ЕСТЬ ДЕЛЬНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ВМЕСТО СТАРОГО ИЗОБРАЖЕНИЯ DIABLO С РОГАМИ, КОПЫТАМИ, ПЕРЕВЕРНУТОЙ ВВЕРХ НОГАМИ КРИПТОГРАММЫ БОГА РА, СРЕШЕНЫМИ НОГАМИ ВВЕСТИ НОВОЕ ИЗОБРАЖЕНИЕ БИБИ НЕТАНИЯГУ В АФГАНСКОМ ХАЛАТЕ И НАДПИСЬЮ НА ХАЛАТЕ ВЫ[***]ОК ПЕРСИДСКОЙ ШЛЮХИ И ПУШТУСКОГО ГОВНОМЕСА... НАДО ИДТИ В НОГУ СО ВРЕМЕНЕМ. ДРУЗЬЯ КТО0НИБУДЬ ЗНАЕТ ЧЕЛОВЕКА ГРЯЗНЕЕ, НЕЧИСТОПЛОТНЕЕ, ВЕРОЛОМНЕЙ, КОВАРНЕЕ..... ДА ТАКОЙ ВЫРОДОК ОДИН - ЭТО БЕНЯ НЕТОТНА[***]. ТО ЧТО ОН ПОТРЕБЛЯЕТ КИСЛОРОД - ЭТО ПОЗОР ДЛЯ КАЖДОГО ЕВРЕЯ :(
 • Палермо12 липня 2017 13:30 Відповісти IP:  79.137.80.--- Зафарбовувати не поспішають може самі і малюють для провокації проти України. Жиди теж брехуни відомі, але написи.
  Про українців ще не таке пишуть і реально убивають українців зараз. Тому сильної трагедії у написах якихось немає. Червоненко зрадив Україну на користь Росії. Нехай би єврейська грмоада і це осудила, а не лише українців соромила. Червоненко не соромить євреїв? Чи хасиди Ізраїль перед іноземцями?
  Москалі для провокації написали, а інші роздувають...
  Чи забули як з [***]тометів по польському посольству лупили?
  Влада зайнята - новий кредит на підході.
 • Факт 12 липня 2017 12:48 Відповісти IP:  194.44.30.--- Московітські "мудрагелики" дуже хочуть розіграти в Україні єврейську карту, щоб перевести стрілки та відвернути увагу українців від Московії, яка віками пхалась до нас.
  А це - ліквідація козацтва, знищення Запорізької Січі, заборона української мови(Емський указ, Валуєвський циркуляр), знищення українського народу голодоморами, концтаборами, депортаціями і т.п.
 • На далі...12 липня 2017 12:11 Відповісти IP:  95.135.35.--- ФАШИСТІВ НЕМАЄ,БЕНДЕРІВЦІ НІКОГО НЕ КАТУВАЛИ ні у Львові,ні на Волині....
 • Богдан12 липня 2017 15:18 Відповісти IP:  77.123.170.--- А що тобі поганого зробили мешканці Бендер? )
 • P S12 липня 2017 11:56 Відповісти IP:  89.105.227.--- До чого ніби з вигляду тупа влада дозволяє я ще раз скажу дозволяє знущптися над невинно убієнними душами людей,якщо ніхто не буде найдений і не наказаний, відповідно організатором акції є сама влада.
 • Палермо12 липня 2017 13:36 Відповісти IP:  79.137.80.--- Сама собі шкодить? Шизофренічне у вас. Це ваші москалі пишуть. Так так саме вони. І на вас напишуть і жертву з вас сотворять заради "правоти Кремля". Сам розумієш що кажу правду. Незрозумілі люди такі, як ви, - чому хочете жити рабами Кремля і дітям таку долю готуєте? Вас що, як собак Павлова, портрети Путіна з дитинства привчають любити і не ставити під сумнів їх божественну правоту? Не розумію зовсім звідки таке рабське у москалів і тих хто до них примкнув? Ви ідіоти?
 • Гонитель хомячків12 липня 2017 13:39 Відповісти IP:  104.223.123.--- Жебраки вони. Хто дасть їм копійку той і бог.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram