На Волині виготовили понад 200 годівниць для птахів (ФОТО)

11.01.2017 16:26
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду
На Волині лісівники спільно з вихованцями шкільних лісництв, учнями загальноосвітніх закладів, дошкільних установ та небайдужими мешканцями краю виготовили понад 200 годівниць для птахів.

Про це власкору «Вголосу» повідомили в ОУЛМГ.

Уже традиційними в області стали акції «Годівничка» та «З гостинцями до звірів», що не лише допомагають птахам та звірам пережити холодну зиму, а й вчать дітей відповідальності. Провели їх і цьогоріч. Зокрема, на території державного підприємства «Городоцьке лісове господарство» годівничок нараховується більше 25 штук, за якими лісівникам допомагають доглядати діти, котрі про перші потреби птахів та звірів узимку дізнавалися під час численних виховних годин, уроків, зустрічей.

У Луківському шкільному лісництві, що діє на базі ДП «Турійське ЛГ», проводили спеціальну акцію «Допоможемо птахам» під керівництвом Алли Марчук. Тривала акція протягом тижня. Діти виготовляли годівнички та малювали малюнки на цю тему, які потім подавали на конкурс.

Працівники ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» виготовили понад 140 годівничок різної конструкції. Окрім того, тут практикується підживлення синичок свіжим салом, яке підвішується на мотузках до гілок дерев у садках. Працівники цього підприємства також проводять бесіди зі школярами та дошкільнятами, пояснюють необхідність підживлення птахів у зимовий період, особливо під час сильних морозів та високого снігового покриву.

Працівники ДП «Любомльський лісгосп» цього року також виготовляли годівниці, які почепили у міському центральному парку та біля контори лісгоспу. Годівниці для птахів змайстрували і учні Куснищанського шкільного лісництва. Їх розмістили на подвір’ї свого навчального закладу. 

Понад 20 годівниць виготовили працівники ДП СЛАП «Любешівагроліс». Традиційно дбають про птахів узимку і працівники ДП «Колківське ЛГ». Тут годівнички розвішують біля адмінбудівель лісництв, також шкіл та садочків, а ще в усіх людних місцях. Загалом цього року колківські лісівники спільно з учнями шкільних лісництв виготовили 43 годівнички для птахів.

-


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram