На Волині журналістам виділять гарантовані місця в облраді під час сесії

Журналістам виділять 25 гарантованих місць у Волинській облраді під час сесійних засідань.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією.

Під час обговорення регламенту обласної ради нового скликання члени постійної комісії та запрошені на засідання представники фракцій чимало часу присвятили обговоренню статей, присвячених взаємодії зі ЗМІ.

Голова постійної комісії, «свободівець» Анатолій Вітів закликав забрати з проекту регламенту тези, які ускладнюють роботу журналістам.

«Вважаю, що положення про те, що голова обласної ради припиняє акредитацію журналіста є взагалі хибним і непотрібним. Журналіст сам вирішує, ходити йому на сесії чи комісії обласної ради та інші заходи чи не ходити. І ніхто не може позбавити його такого права», – зазначив Анатолій Вітів.

З ним погодилися присутні депутати.

Крім того, було обговорено порядок акредитації журналістів. Також у проект регламенту вирішили прописати пункт про виділення гарантованих 25 місць для ЗМІ у сесійній залі.

Також комісія підтримала пропозицію про те, що журналістам можуть надавати інформацію в паперовому вигляді про порядок денний сесії за власним проханням.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram