На вулицях Львова поменшало ромів, – Нацполіція

На вихідних на вулицях Львова, зокрема у центрі, ми спостерігали зменшення кількості дітей та представників ромської національності.

Про це під час апаратної наради ЛОДА у понеділок, 17 липня, розповів начальник ГУНП у Львівській області Валерій Середа, передає кореспондент «Вголосу».

«Загалом ми проводимо попереджувальні заходи щодо таких громадян. Але бачимо, що вони з'являються знову, зазначив Валерій Середа. – Щодо таких дітей, ми затримуємо їх, але у більшості випадків їхні так звані батьки не з'являються, коли дитина сидить у нас у відділку».

За його словами, Нацполіції Львівщини та Службі у справах дітей ЛОДА, треба напрацювати план спільних дій  та організовувати збірні рейди щодо вилучення таких дітей з вулиць.

 

«Вголос»

 

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 2 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Іван18 липня 2017 15:50 Відповісти IP:  194.44.240.--- вони там вигідно промишляють на вокзалі - всі кишені, рюкзаки, сумки під їх пильним поглядом - малі циганчата тільки пасуть хто чим зайнятий і вичікують щоб щось підбрити.
  • Вася17 липня 2017 21:56 Відповісти IP:  46.200.136.--- Ага, затримуєте. На Привокзальній стадами жебрають по маршрутках. Навіть підозріло білошкіра і світловолоса дівчинка ходить з ними. І ніхто нічого з ними не вирішує.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram