На виведення російської зброї з Донбасу необхідно багато часу, – Тука

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука вважає, що на виведення російського озброєння з тимчасово окупованих територій Донбасу необхідно буде багато часу.

Як передає кореспондент «УНІАН», про це Тука сказав у Києві на засіданні круглого столу на тему: «Миротворча місія ООН можливості та ризики для безпечного миру».

За його словами, не є таємницею, що Російська Федерація за час окупації Донбасу завезла у регіон величезну кількість озброєння, і його вивезення після закінчення війни «триватиме не місяць і не два».

«Але разом з тим постає два питання. У мене немає сумнівів, що Російська Федерація не захоче залишити свою зброю на території України після введення миротворчої місії. Питання перше: на яких юридичних підставах Росія буде вивозити це озброєння на територію Російської Федерації? Адже «их там нет». Якщо вони там є, тоді ця зброя, знайдена шахтарями, як казав Путін, у шахтах, має залишитись нам, бо це наша зброя. Це питання досить контраверсійне, і його вже треба починати хоча б розмірковувати, і шукати шляхи виходу з цієї ситуації», – сказав Тука.
 

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram