На Закарпатті пес дві доби захищав собою поранену подругу на залізничній колії (ФОТО, ВІДЕО)

На Закарпатті сталася дуже зворушлива історія – пес протягом двох діб не відходив від пораненого собаки, який лежав посеред залізничної колії.

Про подію повідомив користувач Facebook Денис Малафеєв.

Як відомо, поблизу села Цеглівка на залізничній колії протягом двох днів лежали дві собаки – він та вона. Чотирилапа була поранена і не могла рухатися самостійно, тому її друг захищав її, грів своїм тілом і лягав біля неї, коли проїжджав потяг.

"Кілька спроб прибрати тварин з рейок виявилися марними, оскільки пес всіляко захищав її від нас. Коли я побачив, що насувається поїзд, мені стало не по собі. Почувши сигнал машиніста, кобель підійшов до суки, притулився і ліг поруч з нею. Обидві тварини опустили голови, притиснувши їх до землі, і поїзд проїхав", - написав він.

 

Чоловік додав, що пес робив так дві доби поспіль.

"Хлопці, кобель це робив другу добу поспіль! Вдумайтеся тільки. Він грів її дві доби, щоб вона не замерзла і наражався на небезпеку кожен раз. Я не знаю як це назвати: інстинкт, любов, дружба, вірність. Знаю одне, не всі люди так можуть. Це повчально для нас", - зазначив він.

На щастя, людям вдалося врятувати обох песиків – їх доправили до притулку. Згодом вдалося розшукати і господарів чотирилапих. Обом надали медичну допомогу, повідомив Малафеєв. 

"Хлопці, хочу зняти трохи напругу, собаки цілі, живі, отримали кваліфіковану медичну допомогу, переломів немає, є удари і гематоми. Знайшлися господарі! Звуть: його - Панда, її - Люсі", - вказано у його повідомленні. 

 

-
 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram