На Закарпатті підозрюваного у держзраді, суд звільнив від відповідальності

Сьогодні Ужгородський міськрайонний суд розглянув клопотання прокуратури Закарпатської області про звільнення від відповідальності громадянина України, якого підозрюють у державній зраді, і задовільнив його.

 Про це УНН повідомила речниця Ужгородського міськрайонного суду Надія Гейруш.

«Судом встановлено наявність підстав для задоволення заявленого прокурором клопотання, так як підозрюваний добровільно звернувся до Управління СБУ у Закарпатській області із заявою про свій зв′язок із представниками організації іноземної держави та отримане завдання від них», – зазначила Надія Гейруш.

Підозрювали чоловіка за ч. 1 ст. 111 ККУ (Державна зрада), а звільнили від відповідальності за ч. 2. ст. 111 ККУ (Звільнення від кримінальної відповідальності громадянина України, якщо він на виконання злочинного завдання іноземної держави, іноземної організації або їх представників ніяких дій не вчинив і добровільно заявив органам державної влади про свій зв'язок з ними та про отримане завдання).

Клопотання про звільнення від відповідальності другого підозрюваного у державній зраді Ужгородський міськрайонний суд розгляне 10 серпня 2017 року.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram