НАБУ оголосило підозру посадовцям «Укрзалізниці» у зловживаннях на $10 мільйонів

Детективи НАБУ повідомили про підозру колишньому заступнику голови «Укрзалізниці», чинному директору одного з департаментів ПАТ «Укрзалізниця» та заступникові директора однієї з філій ПАТ «Укрзалізниця».

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Залізничників підозрюють у вчиненні злочину, кваліфікованого за ч.2 ст.28, ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України («Зловживання владою або службовим становищем»), посадовців підозрюють у зловживанні службовим становищем, вчиненим за попередньою змовою групою осіб, внаслідок чого Державна адміністрація залізничного транспорту України недоотримала 10,2 млн доларів США доходів (станом на дату вчинення злочину 97 млн грн).

«За версією слідства, на початку 2014 року підозрювані, використовуючи своє службове становище та будучи членами Тарифної комісії Державної адміністрації залізничного транспорту України – колегіального органу «Укрзалізниці», уповноваженого на встановлення пільгових тарифних ставок на здійснення вантажних залізничних перевезень – застосували без наявних на те підстав на користь ряду експедиторських організацій пільгові тарифні ставки на вантажні перевезення», – йдеться у повідомленні.

Тобто посадовці визначили, що тарифи будуть пільговими, якщо перевізники виконають гарантовані обсяги перевезень. Перевізники умову не виконали, але пільга все одно була надана. Вирішується питання обрання запобіжного заходу згаданим особам.

Як писав раніше «Вголос», Національне антикорупційне бюро розслідує 19 кримінальних справ за фактом корупції на ПАТ «Укрзалізниця».

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm