НАБУ завершило досудове розслідування у справі Пасішника

НАБУ завершило досудове розслідування у справі Пасішника

Національне антикорупційне бюро завершило досудове розслідування у справі в.о. заступника глави «Нафтогазу» Пасішника у справі тиску на екс-главу Мінекономрозвитку Абромавичуса.

Про це повідомила прес-служба НАБУ.

«Детективами НАБУ завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного впливу виконавчого директора, в.о. заступника голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Пасішника на Міністра економічного розвитку і торгівлі України А.Абромавичуса з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків та домогтися прийняття незаконного рішення (ч. 1 ст. 344 Кримінального кодексу України)», - йдеться в повідомленні.

Наразі триває ознайомлення сторони захисту з матеріалами досудового розслідування. По його завершенню обвинувальний акт буде направлено до суду.

Водночас повідомляємо, що досудове розслідування у кримінальному провадженні, зареєстрованому за заявою Міністра економічного розвитку і торгівлі України А.Абромавичуса за ч. 2 ст. 364 КК України, щодо здійснення на нього тиску з боку ряду народних депутатів України, триває.

Нагадаємо, 11 березня виконавчому директору, в.о. заступника голови правління «Нафтогаз-Україна» Андрію Пасішнику повідомили підозру на допиті в Національному антикорупційному бюро. 

Ім’я Пасішника пов’язане з голосною відставкою з посади міністра економіки Айвараса Абромавичуса.

14 березня Солом'янський райсуд Києва обрав виконавчому директору, в.о. заступника глави правління НАК «Нафтогаз України» Андрію Пасішнику запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram