Надходження військового збору на Волині зросли на понад 20%

Надходження військового збору на Волині зросли на понад 20%

Волиняни, котрі отримують легальні доходи, сплатили до держбюджету за підсумками дев’яти місяців 2017 року 145,7 мільйона гривень військового збору, що на 23% більше аналогічного періоду за минулий рік.

Про це власкору «Вголосу» повідомили у ГУ ДФС області.

«У час, коли держава потребує коштів для забезпечення війська, кожна легально виплачена у вигляді зарплати гривня – це реальна допомога нашим воїнам, котрі на східних рубежах боронять державний суверенітет, гарантуючи безпеку і захист кожному з нас», - наголошує перший заступник начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Посадовець підкреслив, що завдяки відповідальній позиції волинського бізнесу та громадян, які дбають про легальне працевлаштування, надходження військового збору відповідають очікуваним показникам.

«Зі свого боку фахівці ДФС забезпечують максимально якісне адміністрування цього збору з тим, щоб держава не відчувала браку коштів в період військового протистояння. До речі, з серпня 2014 року, відколи в Україні запроваджено військовий збір, з легальних доходів волинян до держбюджету сплачено 483 мільйони гривень цього податкового платежу»,  - підсумував Віталій Чуй.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm