Про це держсекретар США заявив за підсумками зустрічі з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним, передає “Укрінформ”.

“Дух сміливості і рішучості змушує українців продовжувати вести боротьбу за збереження свого національного суверенітету і територіальної цілісності на тлі агресії РФ.  Україна в цьому питанні не має друга більшого, ніж США”, – наголосив Майк Помпео.

Він також додав, що Вашингтон ніколи не погодиться зі спробою РФ анексувати Крим.

“Ми й надалі будемо запроваджувати наслідки для Росії, поки Москва повністю не виконає Мінські угоди і не поверне контроль над Кримом Україні”,- заявив держсекретар США.

“Українці усвідомили, що вільна і добре керована нація – це перемога, яка важко дістається, але вона варта цього. США підтримують ці зусилля та відзначають ваші досягнення”, – додав він.

За словами Помпео, уряд США також продовжить співпрацю з Україною над тим, щоб зупинити проект “Північний потік-2”, який, за його словами, “підриває економічну і стратегічну безпеку України та створює ризики для суверенітету європейських держав, які залежать від російського газу”.