Нам і не снилось: торік Варшава заробила на туристах 3,5 млрд євро

Надходження від туризму у ВВП Варшави у 2016 році становило понад 15 млрд злотих (3,5 млрд євро).

Про це повідомили в Бюро туризму столиці Польщі, передає «Польське Радіо».

Варшава стала першим містом у Польщі, яке провело подібні підрахунки. Торік польську столицю відвідали 9,6 млн туристів, зокрема 2,7 млн іноземців. Загальна кількість туристів, разом з тими, які не зупинялися на ніч, перевищила 20 млн. Такими є дані дослідження «Туризм у Варшаві. Звіт 2016».

Серед іноземців найбільшу групу становили британці – 12%, німці – 11 та французи – 7%. Середня сума витрат під час перебування у Варшаві становила 739 злотих (174 євро). Польські туристи залишили у столиці в середньому 402 злотих (94 євро). Натомість іноземці  втричі більше – 1482 злотих (349 євро). Надходження від туризму у ВВП столиці у 2016 році склало 15,4 млрд злотих (3,5 млрд євро).

Середня оцінка туристичної привабливості Варшави за десятибальною шкалою становить 8,18. Позитивні враження у туристів залишили цікаві місця та пам'ятки. Окрім цього, гості столиці розхвалювали смачну кухню.

На думку польських туристів, найліпшими туристичними принадами столиці є Музей Варшавського повстання, Старе місто і Музей «Королівські стежки». Натомість іноземцям найбільше сподобалися Старе місто, Палац культури і науки та Музей історії польських євреїв Polin.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram