«Нам все одно», - бойовики про рішення РНБО щодо блокади ОРДЛО

Бойовики самопроголошеної терористичної «ДНР» повідомили, що нинішнє рішення РНБО щодо блокади окупованих районів Донецької та Луганської областей їх не стосується.

Про це зазначено у коментарі лідера бойовиків «ДНР» Олександра Захарченка, передає «112 Україна».

«Нам все одно», - сказав він, нагадавши, що свою блокаду бойовики ввели ще 1 березня, змінювати це рішення не планують. Тоді бойовики ввели «зовнішнє управління» на юридично українських підприємствах, фактично захопивши їх.

«І це не тільки зовнішнє управління на тих наших підприємствах, які залишалися до останнього часу в українській юрисдикції. Ми також ввели заборону на вивезення на територію колишньої України нашої продукції і нашої сировини. Цю блокаду з нашої сторони ми не скасовували. І не збираємося. Тому Київ на своїй стороні лінії розмежування може робити що хоче: вводити блокаду, знімати. Нам все одно. Ми свою позицію не змінюємо», - заявив бойовик.

Нагадаємо, сьогодні РНБО впровадила обмеження доставки вантажів через лінію розмежування. Це не стосується її перетину мирними жителями і доставки гуманітарних вантажів. Роботи із перекриття залізниці і автомобільних доріг повинні були розпочатися о 13:00. У МВС заявили, що готові забезпечити виконання цього рішення.

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram