Відповідний допис нардеп залишила на своїй сторінці у Facebook.

«То якщо вже поглумилися над історичною табличкою про Переяславську раду, то закликаю поліцію пильнувати пам`ятник Богдану Хмельницькому, який цю раду скликав…Вандалізмом до віри не навернеш, або це провокація?» – написала політик.

Світлина від Анни Романової.

На цю публікацію звернув увагу політичний оглядач Олександр Аронець, зазначивши, що така заява народного депутата є диверсією проти української державності.

«В той час поки ми закликаємо заборонити оплот русского міра – церкви Московського патріархату, нардеп від «Самопомочі» не просто захищає їх, але й захищає Переяславську раду і табличку, на якій урочисто мовиться про возз'єднання України з Росією. Це диверсія проти української державності», – вважає Аронець.

 

Нагадаємо, 8 січня, кілька десятків активістів із націоналістичної організації С14 перекрили в'їзд до печер Києво-Печерської лаври й заблокували шлагбаум. Також учасники акції принесли банери із написом «Геть ФСБ» і запалили фаєри. Тоді ж настоятель Києво-Печерської лаври владика Павло заявив націоналістам, що на Донбасі воює невідомо хто невідомо з ким.

Напередодні у Запоріжжі священик УПЦ МП відмовився відспівувати 2-річного малюка, на якого з вікна будинку випав самогубець, посилаючись на те, що хлопчик був хрещений в церкві Київського патріархату.

Це викликало у суспільстві великий резонанс. Обурені люди приносять під церкви УПЦ МП ляльки.