Нардеп – колегам про скандальний законопроект по Донбасу: Ви зрадники української нації!

У сесійній залі ВРУ зараз відбувається зрада національних інтересів України.

Про це заявив у Раді нардеп від ВО «Свобода» Юрій Левченко.

«Те, що відбулося в сесійній залі, – свідчення того, що більшість нардепів забули про присягу, яку вони складали три роки тому. Про присягу, в якій вони обіцяли захищати інтереси української нації і боронити Конституцію. Забули. Тільки що був незаконно проголосований  у першому читанні законопроект №7163, який дозволяє торгівлю з окупантами, який насправді не фіксує Росію як реального окупанта, який дає тільки декларативні норми, а Україна й далі буде відповідальна за усі соціально-економічні проблеми Донбасу.

А тепер пропонують ухвалити №7164 – ганебний проект Президента, який має подовжити на рік дію федеративного закону, що був ухвалений незаконно минулим скликанням. В тому законі прописана народна міліція для бойовиків, народна прокуратура для бойовиків, можливості прямого зв'язку бойовиків із РФ. По суті, не буде у нас одної політики міжнародної – вони самі собі вирішуватимуть, як і з ким зв'язуватись. У тому законі фактично прописана амністія для бойовиків на Сході. Якщо ви це проголосуєте, якщо ви це все обговорюєте – ви зрадники української нації!» – виголосив Левченко.

Врешті, 229 нардепів таки підтримали законопроект №7164. Таким чином Рада продовжила на рік особливий порядок місцевого самоврядування на Донбасі.

 

«Вголос»

 


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram