Нардеп Тягнибок виграв суд у прокуратури на черзі - телеканал Інтер та Генадій Москаль

Нардеп Тягнибок виграв суд у прокуратури, на черзі - телеканал "Інтер" та Генадій Москаль

Івано-Франківський міський суд 14 лютого визнав незаконним порушення кримінальної справи проти народного депутата Україна, голови ВО „Свобода” Олега Тягнибока, ― повідомила прес-служба ВО „Свобода”.
Івано-Франківський міський суд 14 лютого визнав незаконним порушення кримінальної справи проти народного депутата Україна, голови ВО „Свобода” Олега Тягнибока, ― повідомила прес-служба ВО „Свобода”.
Івано-Франківський міський суд визнав незаконною постанову прокурора Івано-Франківської області від 30 липня 2004 року про порушення проти Олега Тягнибока кримінальної справи в зв’язку з його висловлюваннями на горі Яворина під час вшанування пам’яті загиблих вояків УПА.
Адвокат Олег Махніцький. Який представляє інтереси Олега Тягнибока у суді повідомив, що слідуючим кроком стане подання судових позовів „зокрема на телеканал „Інтер” і колишнього голову Державного комітету у справах національностей та міграцій, а сьогодні – заступника міністра внутрішніх справ України Геннадія Москаля”.
Як повідомляв "Вголос", у липні 2004 року Державний комітет у справах національностей і міграції звернувся до Генпрокуратури з проханням дати правову оцінку висловленням Тягнибока, які він зробив на горі Яворині в Долинському районі Івано-Франківської області.
30 липня 2004 року прокуратура Івано-Франківської області порушила кримінальну справу проти Тягнибока в зв’язку з його висловленнями під час виступу. Прокуратура класифікувала цей учинок як розпалення міжнаціональної ворожнечі і порушила кримінальну справу за част. 1 статті 161 Кримінального кодексу «Порушення рівноправності громадян у залежності від їх расової, національної приналежності або ставлення до релігії», що передбачає покарання від штрафу 50 неоподатковуваних податком мінімумів (цей мінімум становить зараз 17 гривень) до обмеження волі на термін до 5 років.
Після цих висловлень фракція блоку «Наша Україна» виключила Тягнибока зі свого складу.
28 вересня Івано-Франківський міський суд відмовив Тягнибоку в задоволенні його скарги на постанову прокуратури Івано-Франківської області про порушення проти нього кримінальної справи. Після цього Тягнибок подав скаргу в Апеляційний суд Івано-Франківської області.
У грудні 2004 року Івано-Франківська прокуратура закрила кримінальну справу проти нардепа Олега Тягнибока за відсутністю кримінального злочину.

 


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram